Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ го прослави 22-от роденден во опуштено издание, а дуваше свеќи дури на две торти (видео)

Анастасија Ражнатовиќ го прослави 22-от роденден во опуштено издание, а дуваше свеќи дури на две торти (видео)
фото:анастасија ражнатовиќ/инсатграм

Младата пејачка и наследничка на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, го прослави 22-от роденден во кругот на најблиските во опуштено издание.

На масата пред себе имаше две торти, а додека ги дуваше свеќите направи таков израз на лицето од кој и самата се насмеа.

фото:анастасија ражнатовиќ/инсатграм

„Какво женствено дување свеќи“, кажа таа, но не откри која желба си ја замисли.

Останати вести од Радио Милева