Радио Милева
Жешко

Анастасија Ражнатовиќ е секс бомба во панталони кои ја оцртуваат максимално, а сите „зумираа“ на задникот (фото)

Анастасија Ражнатовиќ е секс бомба во панталони кои ја оцртуваат максимално, а сите „зумираа“ на задникот (фото)
фото:анастасија ражнатовиќ/инстаграм/принтскрин

Младата пејачка надеж, Анастасија Ражнатовиќ ја доведе својата линија до совршенство и не се срами да го покаже тоа.

Беж комбинезонот го откри исончаниот грб и ја нагласи совршената позадина, а коментарите само доаѓаа:

 

View this post on Instagram

 

Walk with me ®️

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

„Убавина“ и „Добар г*з“ беа дел од нив.

Особено се истакнуваше оцртаниот задник во комплетот кој совршено и припега.

Иако порано се бореше со вишокот килограми, Анастасија сега изгледа како „бомба“.

Останати вести од Радио Милева