Радио Милева

Анастасија Богдановска позираше со гол стомак пред породување (фото)

Анастасија Богдановска позираше со гол стомак пред породување (фото)
фото:анастасија богдановска/инстаграм/принтскрин

Анастасија Богдановска, убавата новинарка и водителка која моментално фали на ТВ екраните поради бременоста, брои ситно до породувањето, одосно е сосема на крајот или во последните денови од 39-та недела од бременоста.

Изминатите месеци за Деа беа едни од најубавите, но и предизвик, па затоа мама Деа несебично споделуваше со дамите што научила изминатите месеци од бременоста и промената на своето тело.

Како и многу позанти мајки и таа реши да се фотографира со гол стомак, а резултатот од тола колку убаво и задоволно се чувствува се гледа на нејзиното лице.

Малата наследничка на мама Деа и тато Богдан секој миг може да биде во нивните раце и да им ги стопи срцата.

Со лесно!

Останати вести од Радио Милева