Радио Милева

Анабела објави фотографија од мајка си, а поради описот почнаа жестоко да ја навредуваат! (фото)

Анабела објави фотографија од мајка си, а поради описот почнаа жестоко да ја навредуваат! (фото)
фото:инстаграм

Анабела Атијас моментно е на одмор во Грција, каде друштво и прават скоро сите членови на семејството, освен Луна, која е во Белград.

Анабела објави на социјалните мрежи како изгледа нејзината мајка, но поради еден детаљ, нејзината фотографија не наиде на позитивни коментари.

Поточно, Анабела објави во описот: „Мајка“, и, меѓу другото, го стави описот: „Баба на Луна“.

фото:инстаграм

Поради тој опис, многумина почнаа негативно да коментираат.

– Дали е тоа баба само на Луна, дали имате други деца заради Боже господе?! – гласи еден коментар, а не изостанаа и доста поостри.

Останати вести од Радио Милева