Радио Милева
Свежа и негувана

Анабела наскоро ќе стане баба, а без шминка изгледа како млада девојка (фото)

Анабела наскоро ќе стане баба, а без шминка изгледа како млада девојка (фото)
фото:анабела атијас/инстаграм

Пејачката Анабела Атијас е доста активна на Инстаграм. Таа сега објави фотографија на споменатата социјална мрежа, која воодушеви многумина.

Имено, Анабела покажа како изгледа без трошка шминка на лицето и без филтер.

фото:анабела атијас/инстаграм

И многу помлади жени можат да и позавидат на нејзиниот изглед.

Неверојатен е и фактот дека Атијас наскоро ќе стане баба за прв пат, а дека изгледа толку добро, пред се многу младо.

фото:анабела атијас/инстаграм

Да потсетиме, ќерката на Анабела Атијас, Луна Ѓогани, во моментов е бремена, таа и нејзиниот партнер Марко Миљковиќ со нетрпение го очекуваат раѓањето на девојчето кое решија да го викаат Миа.

Останати вести од Радио Милева