Радио Милева

Анабела го обвини Слоба Радановиќ за лошта психичка состојба на Луна: „За се е виновен онаа будала“

Анабела го обвини Слоба Радановиќ за лошта психичка состојба на Луна: „За се е виновен онаа будала“
фото: Принтскрин/рассрбија

Анабела Атијас го обивни Слоба Радановиќ за лошото психичко здравје на нејзината ќерка Луна Ѓогани.

Анабела сношти за време на забавата во „Задруга 3“, разговараше со Ермин Пашовиќ, а во таа прилика го спомна и поранешното момче на Луна, Слоба Радановиќ.

Атијас истакна дека Слоба и неговата бурна врска со Луна се виновни за психичката состојба на Ѓогани.

фото: принтскрин

„Ме лаже мене, го лаже него ( Марко Миљковиќ). Јас не кажав дека е психички пациент туку дека психички не е добра. Таа не знае каде е, ги измеша емоциите. А се тоа е резултат на првата сезона на „Задруга“ и онаа будала. Но, оној горе гледа се“ изјави Анабела.

За потсетување, Луна неодамна имаше нервен слом во Задруга, па