Радио Милева
Како светска ѕвезда

Ана Стојанова своето тело ремек дело роденденски го украси во бикини од синџири кои ја будат фантазијата (фото)

Ана Стојанова своето тело ремек дело роденденски го украси во бикини од синџири кои ја будат фантазијата (фото)
фото:ана стојанова/инстаграм принтскрин

Таа е родена во месец март, месецот на жената и хороскопските риби. Атрактивната и успешна мекедонска фитнес инструкторка Ана Стојанова не само што во хороскоп е риби, туку е риба ипол и со својта бујна, но фит појава.

Ана деновиве го славеше својот роденден, а по тој повод облече и позираше во бикини од синџири во кои изгледа магично.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova)

Моделот беше изработен специјално за оваа нејзина роденденска фотосесија на која изгледа како светска ѕвезда.

-Си беше еднаш еден роденден и траеше два дена!Фала ви на сите за убавите честитки и желби! Фала ви за сите изненадувања и посебно фала ви што направивте да се чувствувам најсакано и посебно! –пишува Ана во описот на Инстаграм каде сподели неколку моменти од тоа како го прославила роденденот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova)

„Тренирај, доминирај,мотивирај“ – е секојдневната девиза на Ана Стојанова која преку својата програма за исхрана и тренинзи успеа да привлече и навлече многу девојки и жени за здрав изглед и начин на живот.

Среќен роденден!

Останати вести од Радио Милева