Радио Милева

Ана Севиќ и Дарко Лазиќ повторно заедно (видео)

Ана Севиќ и Дарко Лазиќ повторно заедно (видео)
фото драгана удовачиќ

Ана Севиќ и Дарко Лазиќ уште на почетокот на нивната врска беа интересни за јавност, па често имаше разни вести за нив.

За време и по нивниот развод, тие се уште се мета на медиумите иако секој од нив си го живее својот живот.

Имено, Дарко Лазиќ неодамна стана татко по вторпат, односно неговата свршеница Марина Гагиќ му роди син, додека пак Ана Севиќ е во нова љубовна врска со Даниел.

Иако повеќе не се во брак, Ана и Дарко се во добри односи поради нивната ќерка Лорена.

фото: хело магазин

Токму и поради неа тие одлучија повторно да се сретнат  и да се прошатат заедно со ќерката во еден белградски трговски центар.

Некогашниот пар цело време бил расположен, а  најмногу уживлаа Лорена која во присуство на двата родители не ја тргнувала насмевката од лицето.

Останати вести од Радио Милева