Радио Милева

Ана Севиќ го прослави 34-от роденден, а најголемото изненадување го доби од ќерка си Лорена (видео)

Ана Севиќ го прослави 34-от роденден, а најголемото изненадување го доби од ќерка си Лорена (видео)
фото:инстаграм/ана севиќ

Пејачката и водителка Ана Севиќ наполни 34 години, а славеше во кругот на најблиските, ќерката Лорен и свршеникот Даниел.

Тие дадоа се од себе за да ја изненадат. Станот беше исполнет со балони и подароци, а Ана се расплака кога нејзината ќерка и ја отпеа роденденската песна.

фото:инстаграм/ана севиќ

„Немам коментар за ова, освен невидено количество љубов! Благодарам, Боже“, напиша Ана Севиќ во осписот видеото.

Останати вести од Радио Милева