Радио Милева
На добар пат

Ана Николиќ стави некој килограм повеќе, а според фановите сега изгледа како што треба (фото)

Ана Николиќ стави некој килограм повеќе, а според фановите сега изгледа како што треба (фото)
фото:ана николиќ/инстаграм

Пејачката Ана Николиќ, во последните месеци привлекува внимание и со своите нови песни и со својот изглед.

Имено, во почетокот јавноста беше шокирана од килограми што Ана ги изгуби по бременоста, а имаше и голем број коментари дека премногу ослабе, што беше и евидентно.

 

View this post on Instagram

 

🤔🤨😻

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Сепак, по нејзиниот последен пост на социјалната мрежа Инстаграм, ситуацијата значително се промени.

Ана сподели нова фотографија со своите следбеници, на која позира во краток фустан, а овој пат во коментарите имаше само комплименти на нејзината сметка.

 

View this post on Instagram

 

💫💅👄🥂

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

„Леле убава“, „Кукла“, „Конечно изгледаш добро“, се само дел од коментарите што може да се прочитаат под овој пост.

Останати вести од Радио Милева