Радио Милева

Ана Николиќ сфати дека не мора да е разголена за да биде секси, а за ова модно издание фановите ја нарекоа „господарка“ (фото)

Ана Николиќ сфати дека не мора да е разголена за да биде секси, а за ова модно издание фановите ја нарекоа „господарка“ (фото)
фото:ана николиќ/инсатргам

Пејачката Ана Николиќ во последно време најчесто објавуваше фотографии во провокативни модни изданија, но сега се претстави во сосема поинаков стајлинг.

Откако изгуби повеќе од 50 килограми, Ана гордо споделува фотографии кои ја истакнуваат нејзината витка линија, но овој пат голотијата отсуствуваше.

 

View this post on Instagram

 

Despina…🐴❤️❤️😊❤️

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Пејачката замина на јавање, а за таа пригода носеше панталони, кошула и чизми –типичен стајлинг за јавање.

 

View this post on Instagram

 

Horse-land…THE BEST PLACE EVER…🐴…Just good vibes…Nature and horses…

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Ова нејзино издание предизвика и голем број коментари на Инсатграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

„Дивата останува дива“, „Господарка“, „Кукла“, напишаа нејзините обожаватели.

Останати вести од Радио Милева