Радио Милева

Ана Николиќ се враќа на старо со килограмите – се топи како чоколада (фото)

Ана Николиќ се враќа на старо со килограмите – се топи како чоколада (фото)

Се прослави со песната „Девојка од чоколада“, а сега српската пејачка Ана Николоќ цврсто реши да се стопи како чоколада кога се килограмите во прашање.

Ана одлучи својата линија да ја доведе во ред, па ангажираше неколку тренери и нутриционисти за здрава исхрана кои ги нарече „бенд“.

Во изјава за српските медиуми открива дека тешко и оди и нема ниедна вежба која и е лесна.

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) am

Сепак, според следбениците на социјалните мреѓи нејзината промена на лицето е видлива, па и порачаа да продолжи да се топи, но и дека природно е убава жена.

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) am

Пред да ја роди сојата ќерка Тара, Николиќ беше една од најзгодните српски пејачки, но во бременоста многу се здебели, а и по повеќе од една година тешко и оди со вишкот.