Радио Милева

Ана Николиќ се преполови: Пејачката облече мини здолниште и ја покажа својата нова линија (фото)

Ана Николиќ се преполови: Пејачката облече мини здолниште и ја покажа својата нова линија (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм

По породувањето, Ана Николиќ подолго време се бореше со вишокот на килограми, па добиваше критики и негативни коментари.

Меѓутоа, со диети и разни трензизи, Николиќ ја доведе линијата до совршенство и повторно изгледа како на почетокот на кариерата.

Во најновите фотографии на социјалните мрежи, Ана сподели фотографија во мини здолниште во која ја покажа својата витка фигура.

фото: Принтскрин/инстаграм/ананиколиќ

Во прв план се нејзините затегнати нозе, а фановите не се штедеа да описпаат со позитивни коментари.

„Топ си“, „Браво Ана се врати“ „Беше богиња и се врати“ се само некои од коментарите под објавата.

Останати вести од Радио Милева