Радио Милева
скандалозна фотосесија

Ана Николиќ позираше пред споменик на културата во секси долна облека, жартиери, чорапи, пердуви… како да е во бордел (ФОТО)

Ана Николиќ позираше пред споменик на културата во секси долна облека, жартиери, чорапи, пердуви… како да е во бордел (ФОТО)

Ана Николиќ изнајми дворски комплекс на Дедиње за фотосесија, сакајќи  да ја покаже својата фасцинантна фигура, позирајќи пред Белата Палата како да е во бордел: во секси долна облека, жартиери, свилени чорапи и пердуви и со раскошно деколте, што предизвика шок во јавноста.


Таа на Инстаграм објави фотографии од  фотосесијата во и пред Белата Палата, каде напиша дека ужива во работењето и дека: „Малечката сладок живот сака, за да нема љубовна мака“.

Николиќ јасно сакала да ја покаже својата фигура, која по напорното вежбање и режимот на исхрана, но и посетата на естетски хирург, ја доведе речиси до совршенство. За работите да бидат шокантни, таа позираше во повеќе од провокативна поза, па дискретно ја рашири свилената наметка на телото, за да и се видат нејзините „нови долги нозе“, градникот и гаќичките!

Ана со оваа фотографија се појави на социјалните мрежи, па повеќето нејзини следбеници на Инстаграм беа воодушевени од потегот на пејачката.

Претежно сите се фокусираа на нејзиниот изглед, а малкумина забележаа дека таа се сликала пред  споменик на културата заштитен со закон. Сепак, имаше такви што ја нападнаа, велејќи дека нејзиниот потег е срамен!

Останати вести од Радио Милева