Радио Милева
ги запали социјалните мрежи

Ана Николиќ позираше без градник и со мрежасти хулахопки: „Ти душо гориш“

Ана Николиќ позираше без градник и со мрежасти хулахопки: „Ти душо гориш“
фото: симе ескиња

Ана Николиќ откако ослабе постојано е во центарот на вниманието поради своите разголени фотографии.

Така беше и овој пат кога крена прашина со своите нови фотографии.

Имено, пејачката се фотографираше по долна облека и мрежасти холахопки, а горе на себе имаше само јакна но без градник.

Во прв план беше нејзиното деколте, а оваа објава ја разбуди машката фантазија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)


„Ти душо гориш“ се само некои од коментарите кои може да се прочитаат под објавата.

Останати вести од Радио Милева