Радио Милева

Ана Николиќ по грешка ги објави своите разголени фотографии (фото)

Ана Николиќ по грешка ги објави своите разголени фотографии (фото)

Ана Николиќ во последно време доста е активна на социјалните мрежи каде што објавува фотографија од себе како вежба, но и фотографии во елегантни изданија на кои се гледа нејзината нова фигура.

Николиќ во последните месеци ослабе 30 килограми, а веќе се враќа на својата стара линија.

Овој пат на својот „Инстаграм“, Ана објави фотографија со својата ќерка Тара, не помислувајќи дека ќе направи грешка.

Имено, пејачката направила принтскрин  од својата галерија во мобилниот телефон, и на тој начин ја објави фотографијата. Меѓутоа, на дното на екранот се гледа какви други фотографии има Николиќ во својот телефон, односно може да се виде фотографија на која пејачката е во долна облека.

Имено, од покажаната галерија може да се види како Николиќ позира во долна облека пред огледало, задовона од постигнатите резултати. На една од фотограгија се гледа како Николиќ е речиси гола пред огледалото, а во прв план е нејзиниот задник.

Таа ја избриша ова фотографија, но сепак таа се појави на социјалните мрежи.

Останати вести од Радио Милева