Радио Милева

Ана Николиќ објави фотографија од нејзината мајка во бикини, а фановите и порачаа дека е вистинска риба

Ана Николиќ објави фотографија од нејзината мајка во бикини, а фановите и порачаа дека е вистинска риба
фото: Принтскрин/инстаграм

Ана Николиќ на својот „Инстаграм“ профил сподели фотографија во бикини од нејзината мајка Миљана Николиќ.

Следбениците на Ана истакна дека нејзината мајка изгледа бомбастично и како вистинска риба.

„Голем поздрав за тетка Миљана, жена риба. Мајка и е вистинска риба. Совршена“ се само некои од коментарите.

Инаку, Ана Николиќ по породувањето се бори со вишокот на килограми, а од неодамна користи таблети за слабеење  и оди во тератана.

Ана неодамна се соблече во бикини и покажа изгледа.

 

View this post on Instagram

 

Majka…no comment…p.s.Ne mogu da se vadim na genetiku!😂😂😂🤦‍♀️

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Останати вести од Радио Милева