Радио Милева
Без критика не почнуда денот

Ана Николиќ никако да му „погоди“ на народот: Пејачката повторно мета на осуда – бараат да и се додели старател! (видео)

Ана Николиќ никако да му „погоди“ на народот: Пејачката повторно мета на осуда – бараат да и се додели старател! (видео)
фото:ана николиќ/инстаграм

Српската пејачка Ана Николиќ на социјалните мрежи неодамна се пофали со двете нови тетоважи, по што наиде на лавина коментари и критика од фановите.

Имено пејачката откако објави видео на кое се гледаат нејзините две нови тетоважи, не ни помислуваше дека ќе наиде на вакви коментари.

Дел од нив беа и дека тоа е страшно што го направила пејачката.

-Страшно… Некој нека и помогне, пријателите, семејството, некој…

-Жално! Некогаш беше убава, греота!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

-Некој нека и помогне на Ана. Уништува се. Под итно да и се даде старател, се само дел од коментарите на социјалните мрежи откако го објави ова видео.

Останати вести од Радио Милева