Радио Милева

Ана Николиќ никогаш не изгледала позгодно (фото)

Ана Николиќ никогаш не изгледала позгодно (фото)
фото: атаимагес/телеграф.рс

Aна Николиќ со години водеше битка со вишoкот на килограми,  а сега конечно успеа да ја врати својата витка линија.

Имено, деновиве пејачката беше уловена како излегува од еден ресторан во Белград.

Пејачката била расположена, а кога ги видела фоторепортерите им позирала со насмевка на лицето. За оваа прилика, пејачката облекла шарен комбинезон во комбинација со црвна ташна и очила за сонце.

фото: атаимагес/телеграф.рс

Останати вести од Радио Милева