Радио Милева

Ана Николиќ го прослави 41-иот роденден, а на прославата се појави и една од најпознатите српски ѕвезди

Ана Николиќ го прослави 41-иот роденден, а на прославата се појави и една од најпознатите српски ѕвезди

Ана Николиќ го прослави својот 41 роденден, а на забавата се појави и фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ.

Познатата пејачка сподели дел од атмосферата и откри како колешките се забавуваат на забавата.

фото: Новости.рс

Имено, Цеца на својот „Инстаграм“ објави фотографија заедно со Николиќ, а во описот напиша: Среќен роденден, бебе.

фото: Принтскрин/инстаграм/

Инаку, најубавото и најслаткото изненадување Ана го доби од својата ќерка Тара.

„Мојот најубав роденден досега….кога мојата ќерка Тара ме разбуди да ми честита и почна да ме бакнува. Денес, јас сум најсреќната жена на светот“ напиша пејачката.

„Среќен роденден, мамо. Те сака Тара“, пишува на честитката.

фото: принтскрин/инстаграм

За потсетување, Николиќ се раведе од сопругот Стефан Ѓуришиќ Раста, а од бракот ја имаат ќерката Тара.