Радио Милева

Ана Кораќ потврди дека е бремена и го откри полот на бебето

Ана Кораќ потврди дека е бремена и го откри полот на бебето
фото: Инстаграм

Ана Кораќ и понатаму ужива во врската со Давид Драгојевиќ која започна пред камерите на „Задруга 2“ кога ја изневери тогашната свршеница Александра Суботиќ.

Поранешната учесничка во реалното шоу деновиве снимаше спот заедно со своето момче.

Давид не сакаше да открие дали ќе се ожени со Ана, а по многубројните шпекулации дека е бремена, Кораќ одлучи да проговори за приновата:

„Купувавме облека бидејќи мојот брат доби син. Се подготвувам, наскоро ќе добијам ќерка. Ќе добијам ќерка, така да едвај чекам да стигне“ вели Ана.

Останати вести од Радио Милева