Радио Милева
не можете да не ја посакате...

Ана Кораќ на мажите им го помати умот: Утринска голотија на жешката старлета (ФОТО)

Ана Кораќ на мажите им го помати умот: Утринска голотија на жешката старлета  (ФОТО)

Можеби најсексапилната учесничка во реалното шоу „Задруга 3“ , Ана Кораќ, утринава при будењето на мажите им приреди вистинско еротско шоу што им го одзема умот.

Имено, многу фанови забележаа дека старлетата процветаоткако нејзиното момче Давид Драгојевиќ го напушти реалното шоу, па откако е сама оваа расна дама постојано дразни покажувајќи ги своите секси облини.

Големиот шеф очигледно и го погоди музичкиот вкус на Ана утрово, а таа совршената линија и сиот свој телесен раскош уште еднаш го демонстрираше облечена во мини бикини.

 

Малку танц во танга, малку мешање како миксер, Ана успеа да им го разубави утрото на сите што се разбудија со нејзините фотографии пред очи…

А на нив расната стралета го пуштила својот сексапил на најјако, па она што го прави колку и да не можете да го „соџвакате“, сепак, ако сте вистински маж, не ќе можете да не ја… посакате!