Радио Милева

Ана Бекута нема намера да се мажи за Мрка, а искрено проговори и за неверството

Ана Бекута нема намера да се мажи за Мрка, а искрено проговори и за неверството
фото:инсатграм/анабекута

Пејачката Ана Бекута ужива во љубовта со Милутин Мркоњиќ, а на директно прашање за неверство, пејачката е полна со самодоверба, па признава дека тоа е невозможно да се случи.

-Да ме изневери? Тоа е невозможно. Ма ниту хипотетички. За тоа не размислувам. Како да постигне се’? Не може!-вели Ана Бекута.

фото:инсатграм/анабекута

Ана е во едно сигурна, а тоа е дека свадба со Мрка нема да има, а еве и подари што.

-Ние живееме веќе заедно, а јас да се мажам за него немам намера, така што ергенска вечер во нашиот случај нема да има. Тоа е неизводливо, заклучува пејачката.

Останати вести од Радио Милева