Радио Милева
и тоа како уште, може...

Алета Оушн е порно Кардашијан: Почнала како манекенка, мисица и модел, а заврши во 200 снимени филма за возрасни… засега! (ФОТО)

Алета Оушн е порно Кардашијан: Почнала како манекенка, мисица и модел, а заврши во 200 снимени филма за возрасни… засега! (ФОТО)

По потекло е од Унгарија, а нејзината физичка конституција неодоливо потсетува на најпознатата светска старлета – Ким Кардашијан. Не многу висока, со широки колкови, екстремно голем задник и огромни силиконски гради…

Само што оваа е своевидна порно Кардашијан.

Ѕвездата на филмовите за возрасни, Алета Оушн (33),  не престанува да ја интригира јавноста со своите провокативни фотографии на социјалните мрежи. Алета има скоро четири милиони следбеници на својот Инстаграм, а нејзините провокативни слики бројат неколку илјади лајкови и коментари.

Патем, покрај напредните атрибути, таа често се фали и со луксузот во кој ужива. Исто така, тој често објавува слики на кои позира во брзи автомобили, па дури и со змии.

Инаку, родена е како Дора Варга, а кариерата ја започнала како модел. По модните ревии каде ја забележале бројни агенти,  Дора, сега Алета, се пријавила на изборот за Мис, каде ќе ја освои титулата Мис туризам, кога имала 19 години.

Следната година, таа позирала за насловниците на некои познати  машки списанија, а потоа и ќе го сними и својот прв порно филм.

Досега има снимено над 200 филмови за возрасни… за сега! А како што тврдат продуцентите, пред Алета се уште мнофу лета… работа во филмската индустрија за возрасни!

Зашто како што и самата тврди, актерката и тоа како уште може… да снима!

Фото: Инстаграм принтскрин/alettaoceanofficial1/kimkardashian

Останати вести од Радио Милева