Радио Милева
раскошна

Александра Суботиќ вака перверзна до сега не сте ја виделе: Разголена, бујна бринета во рингот (ФОТО+ВИДЕО)

Александра Суботиќ вака перверзна до сега не сте ја виделе: Разголена, бујна бринета во рингот (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивната учесничка во „Задруга 2“ Александра Суботиќ уште еднаш покажа со што располага, но еден детал  беше повеќе од интригантен за следбениците на Инстаграм.

Имено, бујната бринета, која момчето во реалното шоу, откако таа го напушти ја прељуби со Ана Кораќ, сè уште не се откажува од него, па затоа и се уште живее кај неговата мајка Билјана Драгојевиќ во Ветерник.
Иако Давид во неколку наврати истакна дека на Александра повеќе нема да и се врати, таа одлучи да го чека својот засега бивш избраник да го напушти реалното шоу за да разговараат за сè.

Во меѓувреме, Суботиќ за потребите на новото видео во кое се појавува се фотографираше во неколку секси пози, истакнувајќи ја својата бујна задница во прв план.

Многумина покрај главниот адут забележаа уште нешто: Александра се“ уште  држи слика на Давид и неа на задниот дел од маската на мобилниот телефон,  за уште еднаш да им покаже на сите  дека не се откажува така лесно.

Така, кога сите се прашуваа што ќе се случи со неа, бидејќи мораше да плати 50.000 евра казни заради непочитување на договорот, Суботиќ добро се снајде па сними видеоспот.
Имено, Беца Фантастик и Проект Бенд објавија видео во кое ги препејаа во моментот најголемите хитови од регионалната сцена во ново руво.

Суботиќ се појавува во видеото како секси девојка од рингот, покажувајќи која рунда следува, а во исто време оставајќи ја публиката без здив со своите перверзни пози. Во преден план се секако експлицитните сцени каде што расната убавица ги покажаува своите бујни облини за машала.

Во зависност од песната, како судии во рингот се појавуваат познати композитори и изведувачи како Марко Кон, Огњен Амиџиќ…!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Subotic (@sandrasuboticss) on