Радио Милева
„содржајна“ глумица

Александра Суботиќ снимила ново филмче за возрасни: Протекла снимка, половина Нови Сад веќе го гледал (ФОТО)

Александра Суботиќ снимила ново филмче за возрасни: Протекла снимка, половина Нови Сад веќе го гледал (ФОТО)

Александра Суботиќ снимила порно филм со новото момче, кој е всушност женет маж! Популарната учесничка во “Задруга” започнала врска со бизнисмен од Нови Сад пред околу еден месец, со кој, како што дознава Информер, се согласила да има секс пред камери пред повторно да му се приклучи на реалното шоу.

„За време на сексот момчето и предложило да се снимаат пред таа да се врати во “Задруга”, а таа предлогот веднаш го прифатила. Му рекла дека е изненадена од самата себе и своите актерски способности како и тоа дека  е среќна со филмот.

Дури и се пофалила дека некои  професионални порно актери во одредени сцени и пози можат да им позавидат. Александра имала апсолутна доверба во него  дека нема да го искористи ова видео“ – изјавил пријател на ријалити ѕвездата.

И покрај тоа ветување, видеото брзо протекло и се проширило низ Нови Сад, каде што Александра изнајмила стан, а некои тврдат дека и веќе го гледале.

„Ми рече дека таа се снимала со новото момче, и би било нвкусно да и го побарам тоа видео. Сепак, неколку мои познаници се заколнаа дека ја гледале оваа порнографија, дури и ги опишаа сцените.

Тие велат дека снимката започнува со спалната соба,  потоа сексот продолжува на софата во дневната соба, па во бањата и конечно тие се снимаат додека имаат секс на терасата!

Познаниците дури детално и го опишаа и распоредот во станот, во кој тие никогаш не биле и соодветно на тоа заклучив дека снимката навистина постои. Се надевам дека таа нема да се појави и на Интернет“ – вели изворот.

Останати вести од Радио Милева