Радио Милева
секси мама

Александра Суботиќ никогаш пожешка: Да не знаеш побргу каде да ја погледнеш?! (ФОТО)

Александра Суботиќ никогаш пожешка: Да не знаеш побргу каде да ја погледнеш?! (ФОТО)

Александра Суботиќ ги израдува нејзините следбеници на социјалните мрежи со жешка фотографија во провокативна гардероба која ги открива сите нејзините адути, особено бујните атрибути.

Суботиќ на себе има бела тесна маичка со длабоко деколте и никогаш покусо мини здолниште, така што нејзините бујни облини доминираат во преден план.

Александра инаку беше на прошетка со ќеркичката Магдалена во еден трговски центар, па искористи прилика да направи неколку фотографии за своја душа, кои зочигледно завршија во медиумите… и за туѓа душа!

„Мама најмногу на свет го сака бебето!“  – напишала Александра до сликата каде е фотографирана со својата ќеркичка. А, и вакава секси мама нема кој не сака… или барем посакува!

Инаку, се зборува дека Суботиќ наскоро се враќа во реалното шоу „Задруга 2“ за финална пресматка, како што велат, со своето доскорешно момче Давид Драгојевиќ, кое ја остави Александра откако таа мораше да го напушти шоуто и изврши јавна прељуба со нејзината бивша пријателка Ана Кораќ, со која имаше секс пред камерите.