Радио Милева
го крие љубовниот живот

Александра Радовиќ никогаш не зборува за таткото на својата ќерка: Го напушти еден месец по породувањето, а еве како тој изгледа

Александра Радовиќ никогаш не зборува за таткото на својата ќерка: Го напушти еден месец по породувањето, а еве како тој изгледа
фото: Драган Удовиќиќ

Пејачката Александра Радовиќ со бизнисменот Александар Зеремски ја има ќерката Нина за која многу е поврзана.

Александра долго време ја криеше врската со Александар. Започнаа да живеат заедно, а по една година од нивната врска дознале дека ќе бидат родители.

Еден месец од породувањето, Александра го остави својот партнер, а никогаш не откри која е причината.

фото: Драган Удовиќиќ

Зеремски од претходниот брак има уште две ќерки.

Потсетуваме, Александра пред врската со Александар беше во брак со бубњарот Дејан Николиќ.

Останати вести од Радио Милева