Радио Милева
долги нозе

Александра Пријовиќ во седечка поза со широко раширени нозе: Кога Пријовиќ ќе се расчекори, нема машко срце кое нема да затрепери (ФОТО)

Александра Пријовиќ во седечка поза со широко раширени нозе: Кога Пријовиќ ќе се расчекори, нема машко срце кое нема да затрепери (ФОТО)

Откако се породи и стана мајка, Александра Живојиновиќ екс- Пријовиќ со секое појавување во јавноста сè повеќе носи смели комбинации на облека, покажувајќи го своето затегнато, цврсто тело.

Така и овој пат, пејачката ги воодушеви обожавателите на социјалните мрежи, откако објави фотографија во премногу кусо мини фустанче со тантелаа и високи чизми до препони.

 

Снаат на Брена не остана незабележана па нејзината објава веднаш беше проследена со стотици лајкови и комплименти на сметка на нејзиниот изглед на Инстаграм.

Сепак највоочлива беше позата на која младата убавица седи на работ од двоседот со широко раширени долги нозе, кои ионака и се главните телесни атрибути. А кога Пријовиќ ќе се расчекори, нема машко срце кое нема да затрепери.