Радио Милева
поинаква од обично

Александра Пријовиќ во кежуал варијанта: Прија, каква што до сега не сте ја виделе (ФОТО)

Александра Пријовиќ во кежуал варијанта: Прија, каква што до сега не сте ја виделе (ФОТО)

Александра Пријовиќ откако стана снаа на Брена е дефинитивно најпопуларната млада пејачка. Таа со својот изглед привлекува внимание каде и да се појави. Сепак, никогаш порано обожавателите не ја виделе ваква.

Имено, откако стана мајка, Александра изгледа се поубаво и не се колеба да покаже фотографии на кои е во опуштено кежуал издание.

Така, таа се прошета во џемпер со минимална шминка, со шапка на главата. Така облечена си направи селфи кое веднаш го сподели на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

👄

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on


Ова издание на популарната пејачка ги воодушеви нејзините следбеници, кои ја потрупаа со пофални коментари.

Останати вести од Радио Милева