Радио Милева

Александра Пријовиќ во целосно проѕирен фустан го покажа виткото тело по породувањето (видео)

Александра Пријовиќ во целосно проѕирен фустан го покажа виткото тело по породувањето (видео)
фото:пинк.рс/принтскрин

Една од најпопуларните млади пејачки во Србија, Александра Пријовиќ, се врати на естрадното небо многу брзо откако на свет го донесе својот син Александар.

Таа со песната „Непоновљиво“ ја освои публиката, а сега посготви ново иненадување –синглот „Богата сиротиња“.

фото:инсатграм/звездегранда

Александра вчеравечер во  финалето на „Ѕвездите на Гранд“ премиерно ја изведе оваа песна, а за таа прилика избра провокативна комбинација. Пејачката се појави во целосно транспарентен фустан во кој ја покажа витката линија.

фото:пинк.рс.принтскрин

Нејзиниот стајлинг ја заскокотка љубопитноста кај гледачите, а Прија и тоа како покажа доволно, односно се пофали дека се вратила во топ форма.

Останати вести од Радио Милева