Радио Милева

Александра Пријовиќ се соблече во бикини и покажа како изгледа 4 месеци по породувањето (фото)

Александра Пријовиќ се соблече во бикини и покажа како изгледа 4 месеци по породувањето (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм

Пејачката Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ во март станаа родители на нивното прво дете, синот Александар.

Отогаш пејачката ужива во својата улога на мајка, па максимално го користи своето слободно време.

Неколку месеци по породувањето, Пријовиќ полека се врати на музичката сцена односно издаде две песни.

фото: Принтскрин/инстаграм

По излегувањето на песните, Александра замина во Монте Карло да ги наполни батериите.

Пејачката замина со сопругот и со синот. Ова е нивниот прв заеднички одмор.

Пејачката ги части своите фанови со неколку фотографии од одморот, а сега објави и една на која е во бикини.

Вака изгледа Пријовиќ, четири месеци по породувањето.

фото: Принтскрин/инстаграм/александра

 

Останати вести од Радио Милева