Радио Милева
како да не родила

Александра Пријовиќ се соблече во бикини (ФОТО)

Александра Пријовиќ се соблече во бикини (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ овие денови е на одмор во Монте Карло каде ужива со својот сопруг Филип Живојиновиќ.

Младата фолкерка реши со неколку фотографии да им покаже на фановите дека нема ниту трага од породувањето од пред само неколку месеци.

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија и од пред огледало во бикини каде се гледаат нејзиното совршено тело, рамниот стомак   природните гради, а трага од породувањето во вид на некаков рез, никаде нема.

Останати вести од Радио Милева