Радио Милева
грмиш

Aлександра Пријовиќ никогаш не била попровокативна: Пејачката позираше во танга бикини, а з*дникот го сврте кон камерата (фото)

Aлександра Пријовиќ никогаш не била попровокативна: Пејачката позираше во танга бикини, а з*дникот го сврте кон камерата (фото)
фото: инстаграм/александра пријовиќ

Пејачката Александра Пријовиќ важи за една од најзгодните српски пејачки, а тоа го потврдуваат и фотографиите на кои позира во бикини.

Имено, пејачката беше на одмор со својот сопруг Филип и синот Александар, а фановите ги почести со неколку провоактивни фотографии.

Прво, пејачката објава фотографија на која позира во бикини на јахта и го покажа своето згодно тело.

Меѓутоа, на најновата фотографија која ја објави во кусите приказни на Инстаграм, Пријовиќ позира во танга бикини, а задникот го сврте кон камерата.

„Преубава“, „Многу си згодна“, „Грмиш“ се само некои од коментарите кои може да се прочитаат под објавата.

Останати вести од Радио Милева