Радио Милева

Александра Пријовиќ конечно го покажа синот (фото)

Александра Пријовиќ конечно го покажа синот (фото)
фото: принтскрин/инстаграм/александрапријовиќ

Популарната пејачка Александра Пријовиќ стана мајка на 6 март претходната година и на свет го донесе синот Александар.

Пејачката досега не објавуваше фотографии од својот наследник или ако објавеше некоја тоа беа фотки од неговите раце, нозе.

Меѓутоа, Пријовиќ заедно со својот сопруг Филип, синот Александар, како и останатите членови на семејството Живојиновиќ, Брена и Боба уживaат на егзотична дестинација односно во Монте Карло.

Тие често на социјалните мрежи споделуваат фотографии и покажуваат како го поминуваат најголемиот дел од времето.

Меѓутоа, Александра по една ипол година првпат објави фотографија од својот наследник.

Имено, таа сподели како со синот ужива на јахта, а во описот напиша:

„Моето се’ на светот“, напиша пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Останати вести од Радио Милева