Радио Милева

Александра Пријовиќ ја објави првата фотографија со трудничкото стомаче (фото)

Александра Пријовиќ ја објави првата фотографија со трудничкото стомаче (фото)

Александра Пријовиќ во јуни се омажи за посинокот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ. Нивната свадба важеше за една од најгламурозните во регионот.

Александра и Филип пред некое време објавија дека ќе станат родители на нивното прво дете, односно момче.

Пејачката и менаџерот моментално уживаат на Јамајка, каде што беа присутни на свадба.

Парот го искористи и времето за да ужива во овој крај, а Пријовиќ на социјалните мрежи објави прва фотографија со трудничкото стомаче.

🇯🇲🖤💛💚

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

„Преубава трудница“, „Најубава“, се само некои од коментарите.