Радио Милева
претскажување на иднината

Александра Пријовиќ е повторно бремена… или не е, ама еве кога ќе биде? (ВИДЕО)

Александра Пријовиќ е повторно бремена… или не е, ама еве кога ќе биде? (ВИДЕО)

Пејачката Александра Пријовиќ ужива во среќен брак со спортскиот менаџер Филип Живојиновиќ, посинокот на Лепа Брена.

Имено, Прија неодамна стана мајка и го донесе на светот малку Александра на кој неговите родители и тоа како се горди. Но, кратко по раѓањето на Александар, таа се врати на сцената, со што изненади многумина. Таа веднаш објави две нови песни, но и започна да настапува.


Во  „Ало анализа“ гостваше нумерологот Гордана Гоца Драгишиќ, која откри кога пејачката повторно ќе забремени, колку ќе трае нејзиниот брак со Филип, но и кој пол ќе биде нивното второ дете.

Погледнете го видеото, па… кој верува-верува, кој не, нека почека па ќе види дали има нешто или се’ е само маркетиншко празноверие!?

Останати вести од Радио Милева