Радио Милева

Aлександра Младеновиќ откри дали е во врска со синот на Шабан Шаулиќ (видео)

Aлександра Младеновиќ откри дали е во врска со синот на Шабан Шаулиќ (видео)
фото: ало.рс

Неодамна во медиумите се појавија приказни дека Александра Младеновиќ е во врска со синот на Шабан Шаулиќ, Михајло Шаулиќ.

Наводно, тие еден месец се во врска, а многумина беа изненадени кога Михајло се појави на роденденската прослава кај Александра.

фото: принтскрин/јутуб

Младеновиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ каде што првпат проговори на оваа тема и ја откри вистината.

„Дали е точно дека си во врска со синот на Шабан?“, гласеше прашањето на водителот.

„Не сме во врска. Пријатели сме, се дружиме. Јас сум слободна жена, тој е слободен маж. Па, ќе видиме. Никогаш не се знае“ изјави пејачката.

Останати вести од Радио Милева