Радио Милева

Александра и Филип Живојиновиќ не ја кријат среќата: Повторно се пофалија разголени на Јамајка (фото)

Александра и Филип Живојиновиќ не ја кријат среќата: Повторно се пофалија разголени на Јамајка (фото)

Три месеци открко направија гламурозна свадба, Алексанра иФилип Живојиновиќ повторно објавија заедничка фотогрфија од Јамајка на која и двајцата позираат разголени во костими за капење.

Популарната пејачка е бремена, но се уште е рано да се види трудничкото стомаче.

Сега позираше во розов костим и шапка во истата нојанса, додека пак Филип совршено и парира со својата совршена фигура кој фотографијата ја опиша како „Една љубов“.

 

View this post on Instagram

 

One love 🇯🇲

A post shared by Filip Zivojinovic (@carpediem_fbz) on


Инаку, Филип редовно го полни проофилот со фотографии и не крие колку е заљубен во својата сопруга која ќе му роди син.

Останати вести од Радио Милева