Радио Милева
Трансформација

Актерот Вил Смит ги изненади фановите со изгледот – повеќе не е згодниот фраер, но го оправдаа (фото)

Актерот Вил Смит ги изненади фановите со изгледот – повеќе не е згодниот фраер, но го оправдаа (фото)
фото:промо

Холивудскиот актер Вил Смит објави фотографија на која позира во природа.

Актерот беше облечен во горен дел од тренерка, што ја откопча и боксерки.

„Ќе бидам искрен – јас сум во најлоша форма во мојот живот“ – напиша тој под фотографијата на која се гледа заоблен стомак и заоблено лице.

Објавувањето собра скоро четири милиони лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Will Smith (@willsmith)

– Ти си Вил Смит. Може да бидете во каква форма сакате, генијален, ова е најдобриот пост во историјата на социјалните мрежи, да бидеме реални, имате 52 години и изгледате одлично, вие сте во одлична форма поголемиот дел од животот. Заслужувате пауза – ова се само некои од коментарите под објавата.

фото:профимедиа

Да потсетиме, Вил Смит минатата година се најде во центарот на скандалот кога неговата сопруга јавно призна дека имала афера со пејачот Август Алсин, а неговата ќерка Вилоу неодамна откри дека таа практикува полигаморија, бидејќи верува дека моногамијата води до измама.

Останати вести од Радио Милева