Радио Милева

Актерката се пресоблекуваше во автомобил, па и испаднаа голите гради (фото)

Актерката се пресоблекуваше во автомобил, па и испаднаа голите гради (фото)
фото: Профимедиа

Шпанската актерка Русио Мунос Моралес (31) за време на снимање на фотоедиторијалот во Италија се пресоблекуваше во автомобил, а во таа прилика и испаднаа градите.

Актерката покажа повеќе од што планираше за време на снимање на едиторијаталот во “ Villi Borgese”.

Додека се пресоблекуваше покрај автомобилот со главата во возилото, таа соблече се’ од горниот дел на себе, вклучувајќи го и градникот, па папараците ги фотографиираа нејзините голи гради.

фото: Профимедиа

Голите гради ја „разбудија“ фантазијата на случајните минувачи  во Италија кои не биле многу бидејќи дури сега попуштија мерките за заштита од корона.

Познатата актерка се прослави со својата прва улога во серијата “La Pecera De Eva” во 2009 година, а работи и како телевизиски водител.

Најуспешна во манекенските води, па се најде на насловните страници на „Elle“, „Vogue“, Glamour” и “Vanity Fair”.

Росио од 2013 година е во врска со Раул Бов и имаат две ќерки Луна и Алма.

Останати вести од Радио Милева