Радио Милева

Актерката Ана Стојановска во топлес издание од гардеробата – уметничко разголување во боја (фото)

Актерката Ана Стојановска во топлес издание од гардеробата – уметничко разголување во боја (фото)
фото:ана стојановска/инстаграм принтскрин

Актерите за својата спрофесија знаат да кажат дека кога го играат некој лик тие комплетно забораваат на своја личност, односно се некој друг карактер во целост за секоако улогата да биде успешна.

Во ова вклучено е и разголувањето и секс сцените кои за професионалците во својта област треба да претставуваат нормален дел од работата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Stojanovska (@anchi.stojanovska)

Актерката Ана Стојановска досега сме ја виделе во многу претстави, македонски филмови и серии, реклами, како ТВ водителка, учесничка во реално шоу…

Оттаму, како актерка на разни ликови била во секакви изданија, но она што се случува на сцена или телевизија, секогаш е поразлично од она каква е Ана приватно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Stojanovska (@anchi.stojanovska)

Ана не така често е активна на социјалните мрежи, но кога ја има, тогаш знае да сподели нешто интересно, што од работата, што од приватноста.

Овој пат, беше од она првото, па на Инстаграм „стори“, следбениците ја видоа во уметничко и колоритно толес издание од кое градите ги покрива со раката.

-Наскоро… пишува младата, згодна и секси актерка најавувајќи некој свој нов проект во кој ќе ја видиме наскоро.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Stojanovska (@anchi.stojanovska)

Инаку, нејзината сестра и колешка, Јана Стојановска периодов почесто ја гледаме на телевизија како гостинка во емисии каде откри дека се пробала и во дизајнерските води за еден моден бренд.

Останати вести од Радио Милева