Радио Милева

40 килограми потешка? Ана Николиќ стана непрепозналива – новата фотографија ги изненади фановите (фото)

40 килограми потешка? Ана Николиќ стана непрепозналива – новата фотографија ги изненади фановите (фото)
Foto: Srbija Danas

На социјалните рмежи кружи фотографија од Ана Николиќ како моментално изгледа. Многумина на груб начин се пошегуваа кога се во прашање килограмите на пејачката.

Имено, Ана веќе некое време води битка со вишокот килограми, но бидејќи во последно време не се појавуваше во јавност, публиката немаше можност да ја види.

Многумина се изнанадија поради курпулентната градба  на некогаш најзгодната пејачка на српската естрада.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Srbija_showbizz⬆⬆🔝FOLOW🔝⬆⬆ (@srbija_showbiz) on

Но, откако Ана стана мајка, таа се посвети на наследничката Тара, проблемите со сопругот Стефан Раста, па го запостави изгледот.

Корисниците на социјалните мрежи пишуваат дека Ана изгледа како да има 40 килограми повеќе од пред неколку месеци, а фотографијата покажува дека Николиќ изгледа непрепознатливо.