Радио Милева

23 годишната ќерка на Антонио Бандерас и Мелани Грифит го украде вниманието на црвениот килим (фото)

23 годишната ќерка на Антонио Бандерас и Мелани Грифит го украде вниманието на црвениот килим (фото)
фото:антонио абдерас/инстаграм

Антонио Бандерас ја доби наградата за најдобар актер на годинашните награди за филм на “Hollywood Film Awards”, но не беше во центарот на вниманието на црвениот килим.

Славата ја украде неговата 23-годишна ќерка Стела, која ја доби од бракот со актерката Мелани Грифит.

фото:антонио абдерас/инстаграм

Наследничката на славниот пар носеше кадифен црвен фустан за оваа пригода, истакнувајќи ја нејзината витка линија, а сите забележаа дека прерасна во вистинска дама со холивудска убавина.

фото:антонио абдерас/инстаграм

Актерот на доделувањето беше со 20-годишни помладата партнерка, Никол Кимпел, со која е во врска веднаш по разводот.

фото:антонио абдерас/инстаграм

Останати вести од Радио Милева