Радио Милева

Рита Ора топлес на Ибица (ФОТО)

Рита Ора топлес на Ибица (ФОТО)

Британската поп пејачка со косовски корени, која неодамна крена прашина со своите изјави, а македонските анинимуси и го „урнаа“ сајтот на неколку часа, деновиве се сончаше на Ибица. Таа таму одмара со друштво заедно со десет години постарото момче. Рита Ора веќе неколку месеци е во врска со 39-годишниот Роман Гавро, режисер со француско и грчко потекло.

Папараците ја уловија Ора во опуштено издание, но и самата таа на „Инстаграм“ се пофали дека обожава да се сонча топлес.

Извор: Република.мк

 

 

Останати вести од Радио Милева