Радио Милева

16 дена по породувањето: Аделина Тахири облече тесен проѕирен фустан и се пофали како изгледа (видео)

16 дена по породувањето: Аделина Тахири облече тесен проѕирен фустан и се пофали како изгледа (видео)

Кон крајот на месец август албанската пејачка Аделина Тахири се породи со своето прво машко дете кое го доби името Џон.

Оттогаш помина нешто повеќе од еден месец, а мама Аделина сега се пофали како изгледа по породувањето, односно колку нејзиното тело се врати во форма.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Таа облече црн проѕирен коктел фустан и кусата снимка ја објави на својот профил.

 

View this post on Instagram

 

This is me ! 16 days after having my son. 😘 @albinadylaa @armendramadani

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

-Ова сум јас, 16 дена откако го добив мојот син, напиша таа во описот на објавата.

 

View this post on Instagram

 

Me and my little 👼🏼

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Инаку, Аделина се уште го крие од јавноста лицето на своето синче, па дури и кога го фотографира, тој е поикриен.