Радио Милева
провев меѓу нозе...

Радинела ја покажа на виделина својата интима: На Мис Бугарија и ѕирна „мачето“ од под мини фустанчето, откако убавицата се прошета без долна облека (ФОТО)

Радинела ја покажа на виделина својата интима: На Мис Бугарија и ѕирна „мачето“ од под  мини фустанчето, откако убавицата се прошета без долна облека (ФОТО)

Мис Универзум за 2020 на Бугарија, и бившата Мис на Бугарија за 20219-та година, црнката Радинела Чушева  осамна со нова провокација.

Поранешната адреналинска зависничка, како што ја нарекуваат бугарските медиуми, го покажа најдоброто од себе, откако без срам и ѕирна нејзиното „маче“ под кусото фустанче,  под кое мисицата се шеташе  без долна облека.

Повнимателните следбеници на Ради  забележаа  дека излегла на виделина нејзината интима, што може да се види без никакви проблеми на некои од фотографиите.

Силиконската убавица, чиј профил на Инстаграм често наликува на еротска страница, воопшто не е засрамена од нејзината голотија, па дури и се радува кога ќе се појави со послободни фотографии.

Чушева сонува за телевизиска кариера, да биде водителка на ТВ емисија, но засега е задоволна со патувањата низ светот и милувањата на 60 и кусур годишниот дедо, кој е нејзино момче, пишуваат бугарските портали.

Бугарската мисица секогаш ги заобиколува одговарите на прашањето, дали е свршена?! Отпрвин тврдеше дека нема момче, потоа излажа дека тој е само 10 години постар од неа, и на крај се испостави дека спиела со маж од речиси 65 лета, додека имала само 24 години.

Возрасната разлика од над  40 години јавно ја крие, па се обидува да ја сочува тајната врска со многу повозрасниот маж.

Кога беше прогласена за Мис на Бугарија, доби остри критики за корекциите што ги има на лицето и телото. Сепак, ова не ја изнервира, напротив и импонира и ја импресионира“, пишува Лупа.

Ивор: HotNews.bg
Фото: Инстаграм принтскрин/radinela.chusheva

 

Останати вести од Радио Милева