Радио Милева
витлери се во мода?

Рада Манојловиќ се појави во јавноста со шокантен изглед: Нова модна визура или недовршена фризура? (ФОТО)

Рада Манојловиќ се појави во јавноста со шокантен изглед: Нова модна визура или недовршена фризура? (ФОТО)

Рада Манојловиќ предизвика реакции на социјалните мрежи се појави во јавноста малку чудно и  необично издание.

Имено, пејачката дошла на еден настан со витлери во косата.

„Нов моден тренд – витлери на вашата глава! Ајде да си играме малку мода“ – се пошегува Рада преку социјалните мрежи. Дали Рада со ова намерно започна нов моден тренд кој ќе заживее и меѓу нејзините колешки или едностанвно не стигнала да се среди како што треба до крај самата дома или можеби нејзиниот фризер немал време да ја доврши работата, па сега Рада се фолира со тоа што прокламира божем нов моден тренд…? Само пејачката знае. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RADA MANOJLOVIC (@radamanojlovic)

Висока 175 сантиметри, 57 килограми,  Рада Манојловиќ слободно би можела да биде модел! Како што самата еднаш изјави: „Може да излезам и во вреќа и патики и пак ќе изгледам топ“!

Фоо: Инстаграм принтскрин/radamanojlovic

Останати вести од Радио Милева