Радио Милева
стокмена од глава до петици

Рада Манојловиќ на пазар во секси фустан и со високи потпетици „уловена“ од папарацо камерите (фото)

Рада Манојловиќ на пазар во секси фустан и со високи потпетици „уловена“ од папарацо камерите (фото)

Рада Манојловиќ неодамна не знае каде е од работа, што може да се види од списокот со нејзините појавувања на социјалните мрежи.

Меѓутоа, бидејќи наскоро планира да се пресели на нов имот на тајна локација, пејачката ја користи секоја прилика да оди во шопинг за да купи се што и е потребно за да се пресели во нејзиниот нов дом.

Папарацо ја „улови“ пејачката во гаражата на еден трговски центар кога беше целосно облечена, пред настапот во секси фустан и со високи потпетици, како брза со количка за да купи аксесоари за домот непосредно пред трговскиот .

Со оглед на тоа што моментално е една од најангажираните пејачки на српската естрада и настапува речиси секој ден во текот на работната недела, Рада го користи секој слободен момент да пазари сама или со сестра си и брзо да купи се од списокот на неопходни работи.

Фото: Принтскрин/Курир.рс/Александар Паниќ

Останати вести од Радио Милева