Радио Милева
ја покажа прекрасната фигура

Рада Манојловиќ ги воодушеви сите со својот атрактивен изглед: Пејачката на 38 години изгледа неверојатно (фото)

Рада Манојловиќ ги воодушеви сите со својот атрактивен изглед: Пејачката на 38 години изгледа неверојатно (фото)

Рада Манојловиќ со години важи за една од најубавите пејачки на естрадата, а иако има 38 години, нејзините многу помлади колешки не можат да бидат во чекор со неа.

Имено, Рада многу се грижи за својот изглед, а освен тоа, за нејзината фигура е заслужна генетиката. Таа често ги истакнува своите атрибути со комбинации на облека – долг стомак, тенок струк и рамен стомак.

Рада сега крена „врева“ на Инстаграм каде сподели фотографија на која позира во долг зелен фустан со неколку исечоци на стомакот. Додека позирала, во преден план биле нејзините стомачни, како и извајаните нозе.

„Каква мачка“, „Оваа гори“, Радо, ти нема рамен“, „Бомба и точка“, „Луѓе, погледнете ја таа половина и стомак“, беа коментарите под објавата.

Фото: Принтскрин/Instgaram/radamanojlovic

Останати вести од Радио Милева